
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 500 pF |
| Voltage Rating (DC) | 38 V |
| Length | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Composition(Kit Type) | Ceramic |
| Height | 1.7 mm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 1.6 mm |
| RoHS | Compliant |
| Max Voltage Rating (DC) | 38 V |
| Max Supply Voltage | 30 V |
| Clamping Voltage | 77 V |
| Varistor Voltage | 47 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Max Surge Current | 200 A |
| Energy | 1.1 J |
| Clamping Current | 1 A |
| Voltage Tolerance | 10 % |
| Schedule B | 8533400080 |
| Surge Energy Rating | 1.1 J |
| Peak Surge Current | 200 A |
Stock: 3448
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19162
Ext.Price$0.19162
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19162 | $0.19162 |
| 10 | $0.17156 | $1.71560 |
| 50 | $0.15360 | $7.68000 |
| 100 | $0.13482 | $13.48200 |
| 500 | $0.11834 | $59.17000 |
| 1000 | $0.11134 | $111.34000 |
| 3000 | $0.10476 | $314.28000 |
